מועדון צלילות

תדמיינו לכם מים כחולים עמוקים, מגוון דגים ואלמוגים בצבעים וצורות שונות, שקט עמוק מאוד ואתם בתוך כל זה. צלילה למעמקי הים היא אחת החוויות המיוחדות ביותר שאדם יכול לחוות. אבל כדי לעשות זאת צריך ללמוד לצלול כמו שצריך.
בשביל זה קיים מועדון הצלילה. רוצים להכיר עוד על עולם הצלילה? הפרטים במאמר הבא.

קורס צלילה

כיום, כל אדם שמעוניין לצלול אל מעמקי הים ולהתגלות לפלאים שנמצאים בעומקו, יכול לעשות קורס צלילה של כוכב 1 או 2 כוכבים. רוב קורסי הצלילה בארץ מתקיימים באילת, אך יש כאלה שאפשר לעשות גם בתל אביב, מכמורת ומקומות נוספים על קו החוף. הקורס אורך מספר ימים ואורכו משתנה בין קורס לקורס. בקורס לומדים שיעורים עיוניים ומעשיים בהם מתרגלים את הצלילה עצמה. את הקורס מלווים מדריכים מיומנים שבהדרגתיות מפגישים את הצוללים עם עולם המים.
צלילה בזוג

מי יכול ללמוד קורס צלילה?

כל אדם המעוניין בכך, יכול ללמוד את קורס הצלילה. את הקורס לומדים במועדון צלילות המתמחה בכך ובמהלך הקורס לומדים מגוון רחב של דברים כדי לקבל רשיון צלילה בסיסי. תוכן הקורס משתנה לפי כל תלמיד ורמתו האישית וקיימות כמה רמות הכשרה שונות: הכרה עם הצלילה בעומק של עד 10 מטרים, לאחר מכן קורס בו מקבלים כוכב 1+2 ולבסוף לצלול במים פתוחים בעומק של עד 30 מטרים. מי שמעוניין להתמקצע מעבר לכך יוכל ללמוד להיות מדריך קורס צלילה במועדון צלילות.

התכנים הנלמדים משתנים בין הקורסים והחומר הנלמד בקורס ההיכרות הוא לימוד ראשוני והיכרות עם העולם התת ימי. בקורס של כוכב 1 לומדים חומר תיאורטי, תרגול של הצלילה בים ובבריכה, כללי התנהגות מתחת למים וצלילה עם אוויר דחוס. בקורס של כוכב 2 לומדים צלילות לעומק הים, צלילות לילה וניווט במים.

לסיכום

עולם הים הוא עולם שאנחנו לא באמת מכירים לעומק, כי לרוב אנחנו נמצאים על פני השטח שלו או על חוף הים. אבל כשלוקחים קורס צלילה, זוכים לגלות עולם מדהים ומיוחד שיכול להכניס הרבה רוגע נפשי לחיים והיכרות עם עולם חדש שלא הכרתם לפני. קורס צלילה היא אחת החוויות הטובות שאתם יכולים להעניק לעצמכם, אז קדימה, תצללו פנימה.

Coi בניית אתרים
דף הבית